Nyrenoveret og fuldt møbleret hus | Hellerup

Udlejet

30.000kr. /måned

  • IMG_3538
  • IMG_3539
  • IMG_3474
  • IMG_3477
  • IMG_3481
  • IMG_3491
  • IMG_3486
  • IMG_3484
  • IMG_3497
  • IMG_3501
  • IMG_3514
  • IMG_3522
  • IMG_3471
  • IMG_3509
  • Plantegning_100
  • IMG_3512
  • IMG_3534
  • IMG_3530
  • IMG_3529
  • IMG_3526

Sagsnr.:

 00220

Værelser
8
Badeværelser
2
Garage
1
Areal
191

Beskrivelse

OBS!: Til leje i 12 måneder

Denne fantastiske ejendom er blevet gennemrenoveret siden 2018 og byder på en stor integreret garage, rummeligt bryggers med masser af plads til opbevaring, lækkert kvalitetskøkken med Qooker og alt i hårde hvidevarer, en flor spisestue, en opholdsstue med brændeovn, TV stue samt et lækkert badeværelse.

Førstesalen byder på hele fem værelser som er indrettet som tre soveværelser, et kontor, et gæsteværelse/garderobe samt et stor lækkert badeværelse med kar, separat bruseniche og dobbelt håndvask. Fra to soveværelser er der adgang til en skøn altan hvor solen kan nydes og man har overblikket over den skønne og nemme have.

Beliggenheden er fantastisk, for med en placering lige ved Dyssegårdparken får I grønne områder tæt på, mens hverdagen nemt kan køre rundt. Her er der nemlig både skole, institutioner og fritidsaktiviteter inden for nem gå- og cykelafstand, alt imens busstoppestedet placerer sig nogle hundrede meter nede ad vejen, og S-toget mod København kan lokaliseres bare en kilometer fra adressen.

Detaljer om lejemålet

  • Lejeperiode: 12 måneder

Specifikationer

  • Bopælspligt
  • Brændeovn
  • Cykelparkering
  • Fjernvarme
  • Gæstetoilet
  • Kølefryseskab
  • Ladestander
  • Opvaskemaskine
  • Skur
  • Tørretumbler
  • Vaskemaskine

Grundplan

Plantegning

Lokation

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

da_DK
Rasmus Jakobsen | LejeMægleren

Rasmus Jakobsen