Flot lejlighed centralt beliggende | Ballerup

Udlejet

10.500kr. /måned

  • Stue
  • altan 1
  • altan
  • spise
  • stue 3
  • Køkken
  • Stuen
  • Stue
  • sove
  • Bad
  • Plantegning

Sagsnr.:

 00304

Værelser
2
Badeværelser
1
Areal
57

Beskrivelse

Én charmerende 2-værelses lejlighed, på 57 kvm, med højt til loftet og flotte trægulve. Ikke at forglemme den nyere, østvendte altan, så indendørs og udendørs smelter sammen. Det ideelle sted at slappe af og nyde den stille ro i området. Fin plads til møbler og grønne planter, så du kan skabe din egen lille oase. Planløsningen er optimal med entre, flot, hvidt køkken, hyggelig stue, soveværelse samt pænt fli­se­ba­de­væ­rel­se med brus.

Der hører kælderrum til lejligheden, som er fælles. I kælderen er der ligeledes fælles vaske- og tørrerum. Der hører også et udendørs skur med til lejligheden på cirka 4m2. Lejligheden fremstår nymalet.

Alt, hvad du behøver i hverdagen, ligger i gåafstand fra lejligheden. Stationen med S-tog, Ballerup centret og parkens grønne område. København når du på 20-25 min i bil. Lejligheden kan lejes i 1-2 år.

Velkommen til Slettebjergvej, Ballerup.

Detaljer om lejemålet

  • Lejeperiode: 12-24 måneder
  • Ledig pr.: 5. april 2025
  • Aconto: 500 kr.
  • Depositum: 31.500 kr.
  • Forudbetalt Husleje: 0 kr.
  • Indflytningspris: 42.500 kr.
  • Elevator: nej
  • Etage: st.
  • Husdyr tilladt: spørg
  • Altan/terrasse: ja
  • Antal værelser: 2
  • Møbleret: nej
  • Parkering: nej
  • Stue: 1

Specifikationer

  • Bopælspligt
  • Cykelparkering
  • Fællesareal
  • Fjernvarme
  • Kælderrum
  • Kølefryseskab
  • Opvaskemaskine
  • Vaskeri

Grundplan

Plantegning

Lokation

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

da_DK
Bjørn Bergsten | LejeMægleren

Bjørn Bergsten